POZIV ZA IZLAZAK NA REFERENDUM

Objavljeno u Obavijesti

  • Hrvatska demokratska zajednica Grada Drniša poziva sve građanke i građane s područja Grada Drniša bez obzira na vjersku, nacionalnu, političku ili bilo koju drugu pripadnost da u nedjelju 01. prosinca iziđu na birališta i zaokruže ZA... za brak muškarca i žene, za obitelj kao temelj našeg društva.
  • Hrvatska demokratska zajednica je demokršćanska stranka koja štuje tradicionalne vrijednosti, a upravo su takva programska načela zaslužna za povijesnu opstojnost hrvatskog naroda.
  • Stoga je iznimno važno da svi  članovi Hrvatske demokratske zajednice, svi naši istomišljenici,  u nedjelju na birališta dovedu svoje prijatelje, rodbinu, poznanike, sve ljude koji se svojim opredjeljenjem za brak muškarca i žene mogu pridružitii  volji većine građana Hrvatske.
  • Pozivamo i sve članove ostalih političkih stranaka da se pridruže ovom važnom trenutku za hrvatsko društvo i svojim ZA daju važan doprinos temeljnim institucijama našeg društva kao što su brak i obitelj.
  • Ovo je prvi referendum u Hrvatskoji koji su inicirali sami građani što je još jedan dokaz sazrijevanja demokratskih procesa u našem društvu.
  • Referendum za brak ne ugrožava i ne umanjuje postojeća prava manjinskih skupina.
  • Molimo sve građanke i građane Drniša i drniškog kraja da ne nasjedaju pritiscima i manipulacijama različitih institucija, udruga i medija.
  • Poštovane građanke i građani, pozivamo vas još jednom da sukladno našim demokršćanskim, tradicijskim i vjerskim vrijednostima u nedjelju 01. prosinca glasujete ZA.

S poštovanjem,

Predsjednik 

G.O. HDZ-a Grada Drniša

mr.sc. Josip Begonja